Nordstranda IL

Nordstranda IL

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 31 Mar
kl 20:00 - 22:00
Åpen hall 13-19 år
Nordstranda IL  
  Les mer  
Wed 24 Mar
kl 20:00 - 22:00
Åpen hall 13-19 år
Nordstranda IL  
  Les mer  
Wed 17 Mar
kl 20:00 - 22:00
Åpen hall 13-19 år
Nordstranda IL  
  Les mer  
Wed 10 Mar
kl 20:00 - 22:00
Åpen hall 13-19 år
Nordstranda IL  
  Les mer  
Wed 3 Mar
kl 20:00 - 22:00
Åpen hall 13-19 år
Nordstranda IL  
  Les mer  
Wed 24 Feb
kl 20:00 - 22:00
Åpen hall 13-19 år
Nordstranda IL  
  Les mer  
Wed 17 Feb
kl 20:00 - 22:00
Åpen hall 13-19 år
Nordstranda IL  
  Les mer  
Wed 10 Feb
kl 20:00 - 22:00
Åpen hall 13-19 år
Nordstranda IL  
  Les mer  
Wed 3 Feb
kl 20:00 - 22:00
Åpen hall 13-19 år
Nordstranda IL  
  Les mer  
Wed 27 Jan
kl 20:00 - 22:00
Åpen hall 13-19 år
Nordstranda IL  
  Les mer  
Wed 20 Jan
kl 20:00 - 22:00
Åpen hall 13-19 år
Nordstranda IL  
  Les mer  
Tue 19 Jan
kl 16:00 - 17:00
G2013
  Les mer  
Mon 18 Jan
kl 18:00 - 19:00
G2011
  Les mer  
Mon 18 Jan
kl 17:00 - 18:00
G2014
  Les mer  
Mon 18 Jan
kl 16:00 - 17:00
J2011/12
  Les mer  
Sun 17 Jan
kl 19:00 - 20:00
J2007
  Les mer  
Sun 17 Jan
kl 18:00 - 19:00
G2008
  Les mer  
Thu 14 Jan
kl 21:00 - 22:00
OldBoys
  Les mer  
Thu 14 Jan
kl 20:00 - 21:00
J2007
  Les mer  
Thu 14 Jan
kl 19:00 - 20:00
G2008
  Les mer  
Wed 13 Jan
kl 20:00 - 22:00
Åpen hall 13-19 år
Nordstranda IL  
  Les mer  
Wed 13 Jan
kl 18:00 - 19:00
G2010/11
  Les mer  
Wed 13 Jan
kl 17:00 - 18:00
Barneidrett
  Les mer  
Wed 13 Jan
kl 16:00 - 17:00
G2015
  Les mer  
Tue 12 Jan
kl 18:00 - 19:00
G2009
  Les mer  
Tue 12 Jan
kl 17:00 - 18:00
G2012
  Les mer  
Tue 12 Jan
kl 16:00 - 17:00
G2013
  Les mer  
Mon 11 Jan
kl 18:00 - 19:00
G2011
  Les mer  
Mon 11 Jan
kl 17:00 - 18:00
G2014
  Les mer  
Mon 11 Jan
kl 16:00 - 17:00
J2011/12
  Les mer  
Sun 10 Jan
kl 19:00 - 20:00
J2007
  Les mer  
Sun 10 Jan
kl 18:00 - 19:00
G2008
  Les mer  
Thu 7 Jan
kl 21:00 - 22:00
OldBoys
  Les mer  
Thu 7 Jan
kl 20:00 - 21:00
J2007
  Les mer  
Thu 7 Jan
kl 19:00 - 20:00
G2008
  Les mer  
Wed 6 Jan
kl 20:00 - 22:00
Åpen hall 13-19 år
Nordstranda IL  
  Les mer  
Wed 6 Jan
kl 18:00 - 19:00
G2010/11
  Les mer  
Wed 6 Jan
kl 17:00 - 18:00
Barneidrett
  Les mer  
Wed 6 Jan
kl 16:00 - 17:00
G2015
  Les mer  
Tue 5 Jan
kl 18:00 - 19:00
G2009
  Les mer  
Tue 5 Jan
kl 17:00 - 18:00
G2012
  Les mer  
Tue 5 Jan
kl 16:00 - 17:00
G2013
  Les mer  
Mon 4 Jan
kl 18:00 - 19:00
G2011
  Les mer  
Mon 4 Jan
kl 17:00 - 18:00
G2014
  Les mer  
Mon 4 Jan
kl 16:00 - 17:00
J2011/12
  Les mer  
Sun 3 Jan
kl 19:00 - 20:00
J2007
  Les mer  
Sun 3 Jan
kl 18:00 - 19:00
G2008
  Les mer  
Thu 31 Dec 2020
kl 21:00 - 22:00
OldBoys
  Les mer  
Thu 31 Dec 2020
kl 20:00 - 21:00
J2007
  Les mer  
Thu 31 Dec 2020
kl 19:00 - 20:00
G2008
  Les mer  
Wed 30 Dec 2020
kl 20:00 - 22:00
Åpen hall 13-19 år
Nordstranda IL  
  Les mer  
Wed 30 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
G2010/11
  Les mer  
Wed 30 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
Barneidrett
  Les mer  
Wed 30 Dec 2020
kl 16:00 - 17:00
G2015
  Les mer  
Tue 29 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
G2009
  Les mer  
Tue 29 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
G2012
  Les mer  
Tue 29 Dec 2020
kl 16:00 - 17:00
G2013
  Les mer  
Mon 28 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
G2011
  Les mer  
Mon 28 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
G2014
  Les mer  
Mon 28 Dec 2020
kl 16:00 - 17:00
J2011/12
  Les mer  
Sun 27 Dec 2020
kl 19:00 - 20:00
J2007
  Les mer  
Sun 27 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
G2008
  Les mer  
Thu 24 Dec 2020
kl 21:00 - 22:00
OldBoys
  Les mer  
Thu 24 Dec 2020
kl 20:00 - 21:00
J2007
  Les mer  
Thu 24 Dec 2020
kl 19:00 - 20:00
G2008
  Les mer  
Wed 23 Dec 2020
kl 20:00 - 22:00
Åpen hall 13-19 år
Nordstranda IL  
  Les mer  
Wed 23 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
G2010/11
  Les mer  
Wed 23 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
Barneidrett
  Les mer  
Wed 23 Dec 2020
kl 16:00 - 17:00
G2015
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
G2009
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
G2012
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 16:00 - 17:00
G2013
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
G2011
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
G2014
  Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 16:00 - 17:00
J2011/12
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 19:00 - 20:00
J2007
  Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
G2008
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 21:00 - 22:00
OldBoys
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 20:00 - 21:00
J2007
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 19:00 - 20:00
G2008
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 20:00 - 22:00
Åpen hall 13-19 år
Nordstranda IL  
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
G2010/11
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
Barneidrett
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 16:00 - 17:00
G2015
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
G2009
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
G2012
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 16:00 - 17:00
G2013
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
G2011
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
G2014
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 16:00 - 17:00
J2011/12
  Les mer  
Sun 13 Dec 2020
kl 19:00 - 20:00
J2007
  Les mer  
Sun 13 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
G2008
  Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 21:00 - 22:00
OldBoys
  Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 20:00 - 21:00
J2007
  Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 19:00 - 20:00
G2008
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 20:00 - 22:00
Åpen hall 13-19 år
Nordstranda IL  
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
G2010/11
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
Barneidrett
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 16:00 - 17:00
G2015
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
G2009
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
G2012
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 16:00 - 17:00
G2013
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
G2011
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
G2014
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 16:00 - 17:00
J2011/12
  Les mer  
Sun 6 Dec 2020
kl 19:00 - 20:00
J2007
  Les mer  
Sun 6 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
G2008
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 21:00 - 22:00
OldBoys
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 20:00 - 21:00
J2007
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 19:00 - 20:00
G2008
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 20:00 - 22:00
Åpen hall 13-19 år
Nordstranda IL  
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
G2010/11
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
Barneidrett
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 16:00 - 17:00
G2015
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
G2009
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
G2012
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 16:00 - 17:00
G2013
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
G2011
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
G2014
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 16:00 - 17:00
J2011/12
  Les mer  
Sun 29 Nov 2020
kl 19:00 - 20:00
J2007
  Les mer  
Sun 29 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
G2008
  Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 21:00 - 22:00
OldBoys
  Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 20:00 - 21:00
J2007
  Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 19:00 - 20:00
G2008
  Les mer  
Wed 25 Nov 2020
kl 20:00 - 22:00
Åpen hall 13-19 år
Nordstranda IL  
  Les mer  
Wed 25 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
G2010/11
  Les mer  
Wed 25 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Barneidrett
  Les mer  
Wed 25 Nov 2020
kl 16:00 - 17:00
G2015
  Les mer  
Tue 24 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
G2009
  Les mer  
Tue 24 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
G2012
  Les mer  
Tue 24 Nov 2020
kl 16:00 - 17:00
G2013
  Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
G2011
  Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
G2014
  Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 16:00 - 17:00
J2011/12
  Les mer  
Sun 22 Nov 2020
kl 19:00 - 20:00
J2007
  Les mer  
Sun 22 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
G2008
  Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 21:00 - 22:00
OldBoys
  Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 20:00 - 21:00
J2007
  Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 19:00 - 20:00
G2008
  Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 20:00 - 22:00
Åpen hall 13-19 år
Nordstranda IL  
  Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
G2010/11
  Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Barneidrett
  Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 16:00 - 17:00
G2015
  Les mer  
Tue 17 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
G2009
  Les mer  
Tue 17 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
G2012
  Les mer  
Tue 17 Nov 2020
kl 16:00 - 17:00
G2013
  Les mer  
Mon 16 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
G2011
  Les mer  
Mon 16 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
G2014
  Les mer  
Mon 16 Nov 2020
kl 16:00 - 17:00
J2011/12
  Les mer  
Sun 15 Nov 2020
kl 19:00 - 20:00
J2007
  Les mer  
Sun 15 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
G2008
  Les mer  
Thu 12 Nov 2020
kl 21:00 - 22:00
OldBoys
  Les mer  
Thu 12 Nov 2020
kl 20:00 - 21:00
J2007
  Les mer  
Thu 12 Nov 2020
kl 19:00 - 20:00
G2008
  Les mer  
Wed 11 Nov 2020
kl 20:00 - 22:00
Åpen hall 13-19 år
Nordstranda IL  
  Les mer  
Wed 11 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
G2010/11
  Les mer  
Wed 11 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Barneidrett
  Les mer  
Wed 11 Nov 2020
kl 16:00 - 17:00
G2015
  Les mer  
Tue 10 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
G2009
  Les mer  
Tue 10 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
G2012
  Les mer  
Tue 10 Nov 2020
kl 16:00 - 17:00
G2013
  Les mer  
Mon 9 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
G2011
  Les mer  
Mon 9 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
G2014
  Les mer  
Mon 9 Nov 2020
kl 16:00 - 17:00
J2011/12
  Les mer  
Sun 8 Nov 2020
kl 19:00 - 20:00
J2007
  Les mer  
Sun 8 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
G2008
  Les mer  
Thu 5 Nov 2020
kl 21:00 - 22:00
OldBoys
  Les mer  
Thu 5 Nov 2020
kl 20:00 - 21:00
J2007
  Les mer  
Thu 5 Nov 2020
kl 19:00 - 20:00
G2008
  Les mer  
Wed 4 Nov 2020
kl 20:00 - 22:00
Åpen hall 13-19 år
Nordstranda IL  
  Les mer  
Wed 4 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
G2010/11
  Les mer  
Wed 4 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Barneidrett
  Les mer  
Wed 4 Nov 2020
kl 16:00 - 17:00
G2015
  Les mer  
Tue 3 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
G2009
  Les mer  
Tue 3 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
G2012
  Les mer  
Tue 3 Nov 2020
kl 16:00 - 17:00
G2013
  Les mer  
Mon 2 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
G2011
  Les mer  
Mon 2 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
G2014
  Les mer  
Mon 2 Nov 2020
kl 16:00 - 17:00
J2011/12
  Les mer  
Sun 1 Nov 2020
kl 19:00 - 20:00
J2007
  Les mer  
Sun 1 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
G2008
  Les mer  
Thu 29 Oct 2020
kl 21:00 - 22:00
OldBoys
  Les mer  
Thu 29 Oct 2020
kl 20:00 - 21:00
J2007
  Les mer  
Thu 29 Oct 2020
kl 19:00 - 20:00
G2008
  Les mer  
Wed 28 Oct 2020
kl 20:00 - 22:00
Åpen hall 13-19 år
Nordstranda IL  
  Les mer  
Wed 28 Oct 2020
kl 18:00 - 19:00
G2010/11
  Les mer  
Wed 28 Oct 2020
kl 17:00 - 18:00
Barneidrett
  Les mer  
Wed 28 Oct 2020
kl 16:00 - 17:00
G2015
  Les mer  
Tue 27 Oct 2020
kl 18:00 - 19:00
G2009
  Les mer  
Tue 27 Oct 2020
kl 17:00 - 18:00
G2012
  Les mer  
Tue 27 Oct 2020
kl 16:00 - 17:00
G2013
  Les mer  
Mon 26 Oct 2020
kl 18:00 - 19:00
G2011
  Les mer  
Mon 26 Oct 2020
kl 17:00 - 18:00
G2014
  Les mer  
Mon 26 Oct 2020
kl 16:00 - 17:00
J2011/12
  Les mer  
Sun 25 Oct 2020
kl 19:00 - 20:00
J2007
  Les mer  
Sun 25 Oct 2020
kl 18:00 - 19:00
G2008
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 21:00 - 22:00
OldBoys
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 20:00 - 21:00
J2007
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 19:00 - 20:00
G2008
  Les mer  
Powered by: Bloc